top of page
Referanslar

İŞ ORTAKLARI

armut.com - İş Ortakları - Referanslar | Neris Danışmanlık
Mimtek Akademi - İş Ortakları - Referanslar | Neris Danışmanlık
Anıt Eğitim - İş Ortakları - Referanslar | Neris Danışmanlık
fiverr.com - İş Ortakları - Referanslar | Neris Danışmanlık
Neris Danışmanlık ve Koçluk - Gözde Buğuş - Meslek Merkezi logo

YORUMLAR

Gözde Hanım, öncelikle ilginiz ve bilginiz için teşekkür ediyor ve eklemek istiyorum.. ODTÜ Sosyoloji mezunu ve alanında kendini bu denli geliştirmiş bir uzmana danışmak benim için çok güzel bir deneyim. "Ne değişecek bilemiyorum fakat buna ihtiyacım var.." diyerek başlayan danışmanlık hizmeti alma isteğim, sayenizde olumlu cevaplara ve hayatımda güzel sonuçlara dönüştü. Kişiliğiniz, derin bilgi havuzunuz ve profesyonelliğinizle bana katacaklarınızı sabırsızlıkla bekliyorum...

Ekin P.

Gözde Hanım, akademik ve mesleki bilgisi ve donanımı ile ailemize ışık oldu adeta. Yüksek enerjisi ve pozitif yaşam bakışı ile yol almak çok umut verici. Ayrıca Gençlik ve Ergenlik Koçluğu yapması tam da aile sorunlarımızın merkezine inmemize yardımcı oldu. Kendisine çok çok teşekkürler...

Özlem Y.

Gözde hanımla bi arkadaşım aracılığıyla tanıştım...ve kızımın bi danismana ihtiyaci olduğunun farkındaydim...tabi bi tereddutle kızımı onunla konuşmaya ikna ettim...online konuşma ile ne kadar birseyleri değiştirebilirdi ki...hele ki bi de ergen bi bireyse...online eğitimle bu farkı gördüysem ben yüzüne neler başarabilirler tahmin bile edemiyorum...gönül rahatlığıyla ailemizin içerisine alabileceğimiz biri...iyi ki tanımışım. Ve ara ara onu hayatımızda görmek bizi mutlu ediyor👏👏👏😊

Afife

Üniversite yıllarında gelişen depresyon tanısı ile yıllardır psikiyatrist ve psikologlara giderim ve herkesin güvendiği bir uzmandan yardım almasını öneririm. Tam hayatta baş edemediğim bir dönemde  yaşamımı düzenlemek isterken gözde hanımın önerileri ile duygusall olarak güçlendim ve günlük  hayatın zorluklarını birlikte aştık kendisinin akademik bilgisinin dolulugu ve güven vermesi basedemedigim herseyle samimice ilgilenmesi çok güzeldi.

Ayten K.

Gözde Hocam çok keyifli bir görüşme oldu, her şey için teşekkür ederim.

Emre Y.

Duruşu, ses tonu, güzel Türkçe kullanımı ile insanın kalbine dokunan, bir kelime ile insanı rahatlatan Gözde Hanımcım sizinle iyi ki tanışmışım iyi ki yolum size çıkmış. Kafasında en ufak soru işareti olan herkese tavsiyemdir Gözde Hanım.

N. H.

Kendisini armut.com üzerinden bulduk. Aile danışmanlığı hizmeti alıyoruz. Memnunuz, tavsiye ediyoruz.

Nazlı C.

Merhaba Gözde Hocam. Sizinle tanıştığıma çok memnun oldum. Çok yardımcı oldunuz. Hocamla tanışmanızı tavsiye ediyorum.

Suzan N.

Gözde Hanım'ın deneyimi oldukça elle tutulur. Boşlukta hissettiğim bir dönemde denk geldim. İyi ki denk gelmişim. Güven verici yol göstericiliği iyi ki dedirtti. Arkadaş gibi yaklaşımı da çok rahatlatıcı. İyi geldi, iyi geliyor. Teşekkür ederim Gözde Hanım, tekrar tekrar...

Buket A.

Merhaba Gözde Buğuş. Sizi tanıdığıma çok mutluyum ve bundan sonraki yıllarımdan umutluyum. Benim için verdiğiniz tüm çabalarınız için çok teşekkürler. Tavsiyeleriniz için de ayrıca teşekkür ederim. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim.

Deniz A.

Gözde Hocam, geldiğim noktayı size borçluyum. Sınav kaygılarım sayenizde bitti, tüm sıkıntılarımı da yok ettiniz içimden. Hem ders hem yaşam motivasyonumda kat kat arttı sizin desteğinizle. Tüm katkılarınızla hep yanımda olduğunuz güveniyle ilerliyorum.

Sadi Y.

Ne kadar teşekkür etsem azdır size Gözde Hanım. Etkili terapi yöntemlerinizle öyle iyi geldiniz ki bana... Yolum aydınlandı sayenizde. Sizin gibi tecrübeli ve bilgili bir danışmanla meğer her şey ne de güzel yoluna koyulabiliyormuş.

Nermin A.

Gözde Hanım'a ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

Firdes A.

Gözde Hanım işini özveriyle ve fedakarca yapan bir uzman. En güzel yönü size her anınızda destek olması. Yolun başında olmamıza rağmen oluşturduğu güven insanı rahatlatıyor.

Müge G.

bottom of page